
Bouwjaar | 01-06-1948 |
Categorie | Oldtimer |
BTW / Marge | Marge Financieren |
Kmstand | 4.154 km |
Deuren | 2 |
Kenteken | PM-52-59 Verzekeren |
Kleur | Wit Bod op je auto |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handgeschakeld |
Motorinhoud | 1.250 cc |
Vermogen | 40 kW (54 pk) |
Algemeen
Bouwjaar | 01-06-1948 |
Categorie | Oldtimer |
BTW / Marge | Marge Financieren |
Kmstand | 4.154 km |
Deuren | 2 |
Kenteken | PM-52-59 Verzekeren |
Kleur | Wit Bod op je auto |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handgeschakeld |
Motorinhoud | 1.250 cc |
Vermogen | 40 kW (54 pk) |
Aanbieder
Bedrijfsnaam | Klassiek Aktief |
Contactpersoon | Afdeling verkoop |
Adres | Stationsweg 416 |
Postcode | 3925 CG |
Plaats | Scherpenzeel Gld |
Provincie | Gelderland |
Land | Nederland |
Telefoon | +31 (0)33 - 3030734 bel telefoonnummer toon telefoonnummer |
Website | www.klassiekaktief.nl |
e-mail sturen |
Bijzonderheden
meld een fout
Algemene informatie
Carrosserievorm: Cabriolet
Modeljaar: 1948
Tellerstand: 2.581 mijlen
Technische informatie
Aantal cilinders: 4
Transmissie: 4 versnellingen, Handgeschakeld
Ledig gewicht: 890 kg
GVW: 890 kg
Interieur
Interieurkleur: Rood
Staat
Algemene staat: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Deze prachtige MG TC uit 1948 is in sublieme (bijna) nieuwstaat. Zowel het interieur als de carrosserie zijn in perfecte conditie. Deze matching-numbers auto is volledig gerestaureerd. Oorspronkelijk is de auto geleverd in Canada en sinds kort in Nederland.
Het lakwerk is in uitmuntende conditie en ook het chroomwerk is zo ongeveer nieuw te noemen. Ook sluiten alle carrosseriedelen zeer mooi aan en de portieren sluiten goed. Ook het interieur is in perfecte staat. Het dashboard is bijzonder mooi en in supergave conditie. Uiteraard werken de instrumenten naar behoren. De stijlvolle rode lederen bekleding is als nieuw en vormt een passende combinatie met de witte buitenkleur. De stijlvolle rode grille en rode spaakvelgen maken het helemaal af. De bijpassende beige cabrioletkap is helemaal nieuw, evenals de zijschermen.
Zodra de motorkap opengaat, zien we hetzelfde beeld. Een motorruimte die in smetteloze staat is en de onderzijde van de auto is ook nog in mooie en zeer nette conditie. Deze volledig body-off gerestaureerde MG TC is werkelijk een schoonheid om te zien. Al het houtwerk is nog perfect en het chassis is keihard.
Technisch is de auto helemaal in orde. De originele XPAG motor loopt bijzonder mooi en rustig en de auto stuurt en schakelt bijzonder soepel. Rijden is dan ook echt een bijzonder aangename ervaring en voor een auto uit 1948 is het een erg toegankelijke rijdersauto.
De MG TC is een zeldzame verschijning geworden. Voor degene die een perfecte, schitterende en volledig gerestaureerde MG TC zoekt, is dit het juiste exemplaar!
Zie onze website https://www.klassiekaktief.nl. Voor bezichtiging verzoeken wij u vriendelijk eerst een afspraak te maken.
This beautiful MG TC from 1948 is in pristine (almost) new condition. Both the interior and the body are in perfect condition. This matching numbers car has been fully restored. The car was originally delivered in Canada and recently in the Netherlands.
The paintwork is in excellent condition and the chrome is almost new. All body parts also fit very nicely and the doors close well. The interior is also in perfect condition. The dashboard is very beautiful and in superb condition. Of course the instruments work properly. The stylish red leather upholstery is like new and forms a suitable combination with the white exterior color. The stylish red grille and red wire wheels complete the look. The matching beige convertible top is completely new, as are the side screens.
As soon as the hood opens, we see the same image. An engine compartment that is in immaculate condition and the underside of the car is also in beautiful and very neat condition. This fully b
Basisdekking voor uw auto
Een WA-autoverzekering is wettelijk verplicht in Nederland. Kies voor WA+ of All Risk en verzeker ook schade aan uw eigen auto mee.
WA
Wettelijke Aansprakelijkheid
- Schade aan anderen
WA+
Beperkt Casco
- Schade aan anderen
- Diefstal, brand en ruitschade
- Aanrijding met loslopende dieren
- Nieuwwaarderegeling
All Risk
Volledig Casco
- Schade aan anderen
- Diefstal, brand en ruitschade
- Aanrijding met loslopende dieren
- Nieuwwaarderegeling
- Schade aan uw eigen auto
E-mail aanbieder
Deel deze advertentie